Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Foi de activitate zilnica
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Foi de activitate zilnica

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva spunandu-mi care este actul normativ care reglementeaza intocmirea foilor de activitate zilnica?
Va multumesc anticipat!
Nu exista act normativ care sa prevada asa ceva ... acest lucru este posibil sa fie inserat in R.I. al angajatorului ...