Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale reduceri la infiintarea unui SRL de catre un student
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

reduceri la infiintarea unui SRL de catre un student

Buna seara,
sunt studenta in anul I la master si as dori sa infiintez un SRL. Am vazut pe ONRC ca se ofera reduceri, dar nu si care este valoarea reducerii. Stie cineva?
multumesc anticipat.
Buna seara!
Exista si un program sustinut prin Fonduri europene - Ramura POS-DRU cred, in care, daca nu aveti un loc de munca sau sunteti somer primiti sprijin pentru demararea unei afaceri pe cont propriu, adica decontul cheltuielilor de infiintare, in limita a 1000 Ron.
Nu as putea sa va spun unde anume sa va interesati pt asta mai exact.....decat daca sunteti din Constanta :D