Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... cadou cerut inapoi
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

cadou cerut inapoi

Acum 2 ani am primit de la o cunostinta 1000 de euro din germania . A trimis ca cadou . Acum ma sunat sa o dau inapoi . Ca daca nu o dau ma da in judecata. A trimis prin posta, el zice ca are ceva acte cu care a trimis. Eu nu mai am documentul cu care am ridicat. Ce poate sa faca?
Multumesc.