Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Introducerea unor obiecte interzise in penitenciar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Introducerea unor obiecte interzise in penitenciar

IN URMA CU UN AN AM FOST SA/I FAC O VIZITA FRATELUI MEU FIIND DETINUT IN PENITENCIARUL DIN IASI.IN POSETA FARA SA/MI DAU SEAMA AVEAM O PERECHE DE CASTI SI O CARTELA TELEFONICA DE ITALIA NECITIND AFISURILE CE ERAU IN PENITENCIAR CA NU AVEAM VOIE CU ASA CEVA .MI/A VENIT O CITATIE SA MA PREZIT LA PROCES DAR EU NU SUNT IN TARA CE SE POATE INTAMPLA??????

Rotaru Corina ma numesc,sunt din Pascani,toata intamplarea sa petrecut in luna august de anul trecut la penitenciarul Iasi,momentan nu am numarul de dosar,pe frate il cheama Anastasoaei Bogdan,sa eliberat anul asta.