Forum Discuţii juridice Executare silită credit ipotecar
Discuție deschisă în Executare silită

credit ipotecar

buna,am un credit ipotecar,la care am intarziere,la telefon sunt amenintata ca imi pun oprire pe venituri,iar eu sunt in concediu pt cresterea copilului 2 ani,intrebarea mea este daca au acest drept sa imi opreasca veniturile sau nu?va multumesc!
Nu va poate pune poprire pe indemnizatie sau alocatia de crestere, acestea sunt venituri speciale pe care nu se poate pune poprire, dar va poate executa silit casa.