Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general balante
Discuție deschisă în Contabilitate în general

balante

ce se intampla daca nu mai gasesc balantele si trebuie sa la prezint organelor de inspectie fiscala?
Nu va mai permite programul de contabilitate sa generati si sa printati altele?
Refuzul de a prezenta organelor de control documentele solicitate este sanctionata de lege.S-ar putea sa vi se acorde un timp pentru refacerea bazei de date.