Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajament de fidelitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajament de fidelitate

angajamentul de fidelitate este un act aditional nu?
~ Conținut șters la cerere ~
Da, se poate incheia un act aditional la c.i.m. care sa cuprinda o clauza de confidentialitate daca aceasta nu este deja stipulata in c.i.m. incheiat.