Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general 2%
Discuție deschisă în Contabilitate în general

2%

Cam in ce perioada au intrat cei 2% in contul in care au fost dirijati (club sportiv)?
In extrasul de cont apare suma si persoana de la care vine?
Intra integral 2%, sau......cum vor muschii celor de la finante?
nrac, utilizator
E de asteptat. Au fost ani in care au intrat in noiembrie dar si ani in care au intrat la sfarsitul lunii decembrie si chiar ianuarie. Nu e o data fixa. Si de obicei intra mai repede cei din judetul in care este ong-ul si mai tarziu intra banii de pe la alte judete.
In extras apare ca vin de la finante.