Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... ce se poate intampla cu un cont bancar lasat deschis ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

ce se poate intampla cu un cont bancar lasat deschis in afara

acum cateva luni, mai exact 6 luni am deschis un cont bancar ( debit card ) la o banca in Anglia,( HSBC) contractul cu ei presupunea obligatia minima de 6 luni sa platesti 8 lire /per luna taxa de administrare dupa aceea puteam renunta la card, ulterior am plecat din Anglia ne mai avand posibilitatea de a ramane acolo ( actele ) dar am pastrat contul deschis pentru a-mi putea ridica ultimul salariu cand ajungeam in RO ca alta solutie nu aveam. acum va intreb pe voi care aveti habar ce mi se poate intampla ca nu mi-am platit comisioanele aferente si ca acel cont a ramas deschis deci se tot strang cate 8 lire in fiecare luna pe minus, sunt curios ce se poate intampla ca dupa cum stiu eu bancile nu te iarta nici pt un leu
astept rasp voastre sincere
Aveti posibilitatea sa intrati pe site-ul bancii respective, faceti dovada cine sunteti si incercati sa rezolvati cu ei.