Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Probleme cu firme de arendare terenuri
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Probleme cu firme de arendare terenuri

Buna ziua ! Doresc sa ma informez care sunt pasii si la care autoritate sa fac reclamatii referitor la o firma de arendas, care ne folosesc terenurile in jud.Brasov si din 2010 nu am primit nici macara un leu sau produs din arenda, doar false promisiuni ? APIA, Judecatorie, Politie ??
Multumesc
Cu acel contract de arendare mergeti la un executor care va incerca sa va recupereze drepturile.
george-neagu, moderator