Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Obtinere bilet de iesire din spital
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Obtinere bilet de iesire din spital

Buna ziua.Am fost internata in Spital Judetean de Urgenta si am fost operata acum o luna.Mi s-a eliberat biletul de iesire din spital cand am fost externata dar l-am pierdut.Acum poate sa-mi elibereze cineva o copie dupa biletul de iesire din spital pentru ca trebuie sa-l duc la medicul de familie.Ce trebuie sa fac pentru a-mi elibera copia aceea si in cat timp se poate elibera?
Adresati-va cu o cerere spitalului, sa obtineti o copie, specificand perioada, sectia.