Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Somatie imobiliara
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Somatie imobiliara

In cazul in care am primit o somatie imobiliara pt executarea unui apartament girat la banca se mai poate face o intelegere ?
Ar fi bine sa solicit prezenta unui mediator ?
Unica "intelegere"consta in achitarea c/v debit neachitat,prin esalonarea platii intr-un termen
rezonabil,esalonare care poate fi realizata prin executorul judecatoresc si cu acordul creditorului