Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa auto

In septembrie 2012 am cumparat un LOGAN nou de la reprezentanta Dacia. La 20 octombrie am platit taxa de poluare 1200 lei. Cum sa procedez pentru a recuprea taxa de poluare?
Va multumesc
Fiind vorba de un auto nou, nu se poate recupera taxa.