Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CIM cu 01.01.2013
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CIM cu 01.01.2013

Daca un CIM inceteaza in 31.12.2012 si se doreste a fiprelungit, cu cedata il pot prelungi cu 01.01.2013 sau cu 03.01.2013 avand in vedere faptul ca datele de 01 si 02 ianuarie sunt nelucratoare si e si weekend?
Va multumesc.
pentru a avea continuitate, se prelungeste cu prima zi calendaristica....
asa se acorda concediul...
e treaba responsabillui de la resurse umane...mai departe.. cum le calculeaza
@ orianadiana

Se va prelungi tot cu data de 31.12.2012 pentru a avea continuitate ....