Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizare punct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizare punct de lucru

Buna ziua si La multi ani!
Va rog sa ma ajutati in urmatoarea chestiune: avem o societate careia tocmai i am deschis un punct de lucru. Am autorizat acest punct la ORC, si am depus actele necesare la Finante. Intrebarea este urmatoarea: la acest punct de lucru asa cum l-am autorizat si cum dorim, vom creste miei, pentru export. Ce alte avize vom mai avea nevoie inafara celor primite prin certificatul constatator, pentru a primi autorizarea primariei de la punctul de lucru? Am luat legatura cu cei de acolo, si ne au raspuns, sa ne luam autorizatiile, ei nu stiu ce autorizatii ne mai trebuie.
Va multumesc frumos.
Probabil va trebuie aviz de la pompieri, Directia Sanitar - Veterinara, daca faceti si sacrificare / comercializare va trebuie aviz de la Directia de Sanatate Publica ...
sacrificare nu va fi, insa comercializare si export va fi realizat