Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort

Buna,am o intrebare si va rog sa ini raspundeti. Sunt casatorita de aproximativ un an,am o fetita de 8 luni dar relatia mea cu sotul este un dezastru. Sotul vrea sa divorteze si mie frica ca va primi custodia copilului deoarece eu nu am o situatie materiala foarte buna si nici nu am un venit lunar cu care sa imi pot intretine copilul. Nu am fost angajata niciodata si nici in prezent nu sunt. Bani pt cresterea copilului sunt pe numele tatalui. Va rog sa imi spuneti daca as putea face ceva in privinta asta sa nu imi pierd fetita. multumesc
Sa va ganditi cu ce si unde veti creste copilul si sa faceti ceva in acest sens.