Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... interpretare solutie Curtea de apel
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

interpretare solutie Curtea de apel

La solicitarea mea privind : >anulare act administrativ + SUSPENDARE EXECUTARE> emis de A.N.I., am primit urmatoarea solutie :<Solutie: Respinge excepţia tardivităţii, respectiv inadmisibilităţii contestaţiei. Respinge acţiunea privind anularea Raportului de evaluare. Respinge cererea de suspendare. Obligă reclamanta la 364 lei cheltuieli de judecată în favoarea pârâtului. >

as dori o inetprtare si o cale de atac!

stima!
Actiunea dvs a fost respinsa si ati fost obligat la plata cheltuielilor de judecata ..
multumesc pentru promptitudine.

o cale de atac?

stima!
calinsas a scris:
o cale de atac?

În materia contenciosului administrativ hotărârea primei instanţe poate fi atacată cu recurs.
Gabriela Pintea, Consilier juridic