avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 509 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Contencios administrativ
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Contencios administrativ

Va rog, ma puteti ajuta cu o speta din contenciosul administrativ? Multumesc!
Cel mai recent răspuns: cristina31kyky , utilizator 21:27, 12 Ianuarie 2013
Spuneti despre ce este vorba ...:)
Am nevoie pentru facultate.Am de facut un proiect despre contenciosul administrativ(l-am facut)dar imi trebuie si o speta rezolvata! Nu stiu de unde sa i-au si n-am nici cea mai mica idee. Multumesc mult !
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]
Multumesc frumos! Va urez o seara cat mai placuta!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Restituire avans Crstianavelena Crstianavelena Buna seara! In urma unor discuții cu locația unde trebuia sa avem un eveniment, ne-au comunicat ca ne vor înapoia avansul deoarece nu ne-am sincronizat la o ... (vezi toată discuția)
Copierea unei idei de afacere ContSters156394 ContSters156394 Buna ziua. O persoana care are o idee de afacere, ceva nou, idee pe care ar derula-o printr-o PFA deja infiintata si isi prezinta oferta unor eventuali ... (vezi toată discuția)
Rugaminte: spete de analizat antonelu antonelu am de rezolvat 6 spete..sunt in anul I la facultate...va rog sa ma ajutati sa-mi spuneti unde sa caut ..profesorul mi-a spus sa caut pe net, dar unde?#-o (vezi toată discuția)