Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Contencios administrativ
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Contencios administrativ

Va rog, ma puteti ajuta cu o speta din contenciosul administrativ? Multumesc!
Spuneti despre ce este vorba ...:)
Am nevoie pentru facultate.Am de facut un proiect despre contenciosul administrativ(l-am facut)dar imi trebuie si o speta rezolvata! Nu stiu de unde sa i-au si n-am nici cea mai mica idee. Multumesc mult !
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]
Multumesc frumos! Va urez o seara cat mai placuta!