Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto

Daca acum se schimba vechea taxa cu noua taxa de timbru si am castigat in prima instanta si urmeaza recursul al curtea de apel ce sanse de castig mai am ,multumesc
Mulțumesc de răspuns ,mai am o întrebare se poate recupera fără a mai intenta acțiune judecătoreasca ? chiar daca au trecut 5 ani de la plata taxei .
tirnaveni, utilizator
tirnaveni a scris:

Mulțumesc de răspuns ,mai am o întrebare se poate recupera fără a mai intenta acțiune judecătoreasca ? chiar daca au trecut 5 ani de la plata taxei .

nu ma ajuta nimeni ?
Fara o hotarare judecatoareasca ,nu aveti sanse de recuperare a taxei.