Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Imi trebuie un avocat roman la Madrid
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Imi trebuie un avocat roman la Madrid

Adriana Dinu ma numesc, am 39 ani, sunt economist intr-o firma de IT din Bucuresti.Mama sotului meu locuieste la Madrid de 9 ani, avem nevoie de un avocat care pactica la Madrid, roman. Mama are nevoie de consultanta in primul rand, de sfaturi obiective si nu pareri alterate si discriminatorii. Este vorba de o mostenire, care din punctul de vedere al catorva avocati spanioli numai in instanta si cu procura totala facuta pentru acesti avocati "se poate rezolva". Atitudinea si modul de abordare al acestor avocati nu ne-au inspirat deloc incredere, de aceea pe scurt doresc sa contactem un birou de avocatura din Madrid cu avocat roman. Daca aveti cunostinta va rog mult sa ma ajutati cu date de contact la adresa de mail adriadinu@gmail.com , sau pe facebook la Adriana.Dinu,
Va multumesc anticipat,
Toate cele bune
Adriana
Eu nu apar avocati spanioli, adica nu sunt corporativist, cunosc situatia legala si procedurala, am fost avocat acolo 20 de ani, si mai am si veri notar, asa ce daca tot aici ati venit unde mai scriu si eu de cand in cand, sa ne putem cunoaste si sa rezolvam incetul cu incetul situatia.