Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Licitatie, un singur lot ofertat
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Licitatie, un singur lot ofertat

Buna ziua,
La multi ani tuturor!
Am avut o licitatie cu depunere a ofertelor pe SEAP, impartita in 2 loturi, primul echipamente IT, al doilea produse de publicitate.
Problema este ca am primit oferte doar pentru cel de-al doilea lot.
Ce sa fac acum? anulez primul lot si il scot din nou separat? (Ce ma fac cu documentatia de atribuire ca este la comun...) sau... ?
Va multumesc
se anuleaza lotul pentru care nu s-a depus oferta si se face procedura separat. la fel si documentatia. extrageti specificatiile pentru produsele it, faceti fisa de date si d-ati drumul la procedura
Va multumesc pentru raspuns.