Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Srl-d
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Srl-d

Buna ziua,
Doresc sa infiintez un srl-d,cu activitatea principala comert cu produse organice eco,ex...muraturi si alte produse traditionale...ce activitate principala ar trebui sa aleg din codul CAEN

multumesc
Daca va fi comert cu ridicata codul pretabil este 4631 - Comert cu ridicata al fructelor si legumelor iar daca va fi comert cu amanuntul - 4721.