Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua tuturor, am nevoie de un model de CERERE ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua tuturor, am nevoie de un model de CERERE Incredintare minor si obligarea la plata pensiei de intretinere

cerere incredintare minor si obligarea la plata pensiei de intretinere...model pls
Model de cerere gasiti aici
[ link extern ]

Insa aveti grija la articolele de lege , care trebuie sa fie actualizate.