Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... :(..DACA EL NU VREA SA-L VANDA 10 ANI DE AKUM INKOLO ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

:(..DACA EL NU VREA SA-L VANDA 10 ANI DE AKUM INKOLO CU UN ALT PRET MAI MIC...

VA TREBUI SA ASTEPT SA-L CUMPERE CINEVA CU CAT VREA EL NU?IN CONDITIILE IN CARE EL VREA ACUM PE MP 100 EURO,EU VREAU 35,SI MAI ESTE SI EXTRAVILAN...VROIAM SA VA MAI INTREB NU SE POATE SPECIFICA LA NOTAR IN ACTE UN ANUMIT PRET?
Lasand deoparte faptul ca nu se intelege mai nimic din mesajul dvs, va atrag atentia ca potrivit regulamentului de postare este interzisa scrierea cu majuscule. Multumesc pentru intelegere.