Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... terenuri agricole
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

terenuri agricole

Buna seara. Am mostenit de la bunica mea 3 ha de teren agricol si as dori sa stiu daca am dreptul la subventii din partea statului, si in ce conditii.
Multumesc
dreptul la a primi subventii aveti cu siguranta daca faceti dovada ca lucrati acel teren si nu este lasat in paragina .