Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie copil

Buna seara. Am si eu cateva nelamuriri si v-as fi recunoscatoare daca mi-ati raspunde.De curand am aflat ca sunt insarcinata,voi naste in septembrie,anul acesta si sunt studenta in anul I in cadrul Universitatii Bucuresti,cursuri la zi si as vrea sa stiu daca voi beneficia de indemnizatie pentru cresterea copilului.
Va multumesc anticipat!
Va multumesc pentru lamuriri si va doresc o zi frumoasa!