Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... cum te \\"desparti\\" cand nu esti casatorit dar aveti ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

cum te "desparti" cand nu esti casatorit dar aveti 2 copii

Buna ziua!vreau sa ma despart de tatal copiilor ca sa ma pot despartii de parintii lui care ne viziteaza de 3ani seara de seara si nu reusesc sa ajung la o intelegere cu el ca bunicii sa vada copiii doar in wekeend.am insa o teama ca as putea sa-mi pierd copiii din cauza unor lucruri din trecut,nu prea frumoase.doresc o sugestie,un nume,un numar de contact al unui avocat bun pt dreptul familiei din Bucuresti.locuiesc intr-un oras mic 20000 de locuitori,iar tatal copiilor mei este un om cunoscut si am toate sansele sa-mi pierd fetele.Multumesc si sper sa primesc un raspuns.
Multumesc pt indrumare,asa voi face.