Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... CONCEDIUL MEDICAL
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

CONCEDIUL MEDICAL

cum se plateste concediul medical care are cod 01-boala obisnuita?din net sau brut?multumesc
Indemnizatiile pentru toate concediile medicale (indiferent de cod) au ca baza de calcul venitul brut din baza de calcul.