Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Delapidare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Delapidare

Cam cat dureaza pana primesc de la procuror decizia de nup tinand cont de faptul ca dosarul este trimis cu propunere de nup de la politie din decembrie 2012?
depinde de complexitatea dosarului , de volumul de munca al procurorului si de timpul pe care dansul il acorda dosarului dvs.