Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii impozit CAS
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

impozit CAS

care este modalitatea prin care o pesoana care isi infiinteaza o microintreprindere in care are calitatea de asociat si administrator poate deveni platitor de CAS ( pensie si sanatate) ?
Cea mai simpla,sa deveniti si salariatul acestei microintreprinderi cu contract de munca.