Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... caz penal sau nu
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

caz penal sau nu

daca din contractul de vanzare cumparare sau extras doua paragrafe atunci cand s- a depus in dosar la tribunal, constitue caz penal sau nu ?
Daca inscrisul depus nu e real e vorba de fals si uz de fals.
fal si uz de fal este caz penal ?