Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Decl.112/2013 si Decl.205.
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Decl.112/2013 si Decl.205.

#-oBuna seara, as dori sa stiu daca ati reusit sa descarcati noua decl.112/2013 si decl.205 ptr. anul 2012.
eu am incercat si nu am reusit, am observat ca ANAF a modificat ceva in pagina lor si nu mai apare acea rubrica "descarcare"? declaratii electronice.
multumesc, o seara buna tuturor.=D>
De pe ce browser intrati pe ANAF?
De pe Chrome nu arata toate butoanele site-ului.

Eu am descarcat ambele declaratii intrand din Internet Explorer.
Aveti in vedere sa actualizati Adobe Readerul la ultima versiune, altfel nu veti putea incarca d112 v2013.