avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 789 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Decl.112/2013 si Decl.205.
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Decl.112/2013 si Decl.205.

#-oBuna seara, as dori sa stiu daca ati reusit sa descarcati noua decl.112/2013 si decl.205 ptr. anul 2012.
eu am incercat si nu am reusit, am observat ca ANAF a modificat ceva in pagina lor si nu mai apare acea rubrica "descarcare"? declaratii electronice.
multumesc, o seara buna tuturor.=D>
Cel mai recent răspuns: arockz , utilizator 08:48, 9 Februarie 2013
De pe ce browser intrati pe ANAF?
De pe Chrome nu arata toate butoanele site-ului.

Eu am descarcat ambele declaratii intrand din Internet Explorer.
Aveti in vedere sa actualizati Adobe Readerul la ultima versiune, altfel nu veti putea incarca d112 v2013.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme depunere declaratie 100 office1zoran office1zoran Buna seara, Imi puteti spune va rog cum se pot depune declaratia 100 fara certificat sau semnatura electronica? La Anaf mi-au spus ca trebuiesc aduse pe ... (vezi toată discuția)
Declaratia 112 versiune noua 303 pentru cas modificat w_v_w_v w_v_w_v Vedeti ca a aparut o noua declaratie 112 in 08.10.2014 http://static.anaf.ro/static/10/Anaf/Declaratii_R/112.html Mai exact aceasta este direct ... (vezi toată discuția)
Modificare soft declaratia 112  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu [u]La Declaratia 112: s-au modificat in ultimele 2 zile softurile A - de incarcare si validare date si J - de validare date din fisier XML, pentru formularul ... (vezi toată discuția)