Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... PROBE.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

PROBE.

Un mail,trimis de pe use-ul personal,fara atasament de adresa semnata,in cadrul unei retele intranet poate fi prezentat ca proba in instanta?O convorbire telefonica in reteaua Romtelecom poate fi ceruta in instanta ?
Înregistrările audio-video nu sunt considerate mijloace de proba in litigiile civile .. de asemenea, nici email-urile.
acestea nu sunt probe acceptate de instanta
un proces verbal de predare primire datat cu zi de sambata/ duminica poate constitui o proba in cadrul unui proces - litigiu de munca?
Da, poate constitui un mijloc de proba acel proces-verbal ...