Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Neplata societate nebancara !
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Neplata societate nebancara !

Ma intereseaza ce mi se poate intampla daca nu mai pot plati un credit la aceasta societate ...am si un loc de munca si am si o masina trecuta pe numele meu ... ce imi pot face acesti "recuperatori" , eu am semnat un contract cu ei insa nu la un notar public ... va multumesc anticipat
gi-jane2, moderator
Puteti fi executat silit prin poprire pe venituri sau / si vanzari de bunuri.