Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... respingere cerere preschimbare termen
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

respingere cerere preschimbare termen

respingerea cererii de preschimbare a termenului de judecata se ataca numai cu fondul sau e cu recurs in 5 zile de la pronunțare?
eu tin minte ca e odata cu fondul si nu am nici o cale de atac acu pe moment impotriva ei.
multumesc anticipat pentru orice raspuns, indrumare sau idee.
Buna ziua,
Respingerea cererii de preschimbare poate fi atacata doar odata cu fondul.
O zi buna