Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Tot noul Cod de procedura civila...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Tot noul Cod de procedura civila...

Executarea silita este inceputa pe vechiul cod si il urmeaza...contestatia la executarea silita introdusa pe noul cod-ce reguli urmeaza.....va ascul opiniile stimati colegiB-)
contestatia la executare daca se introduce dupa 15.02. urmeaza regulile noului cod