Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... inregistrare facturi fier vechi
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

inregistrare facturi fier vechi

Buna seara,
cum inregistrez o factura de achizitie fier vechi?
De unde ati achizitionat fier vechi? Sunteti centru de colectare?
firma de colectare,am achizitionat cu factura de la o alta firma