Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... zgomot constant vecinii de deasupra
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

zgomot constant vecinii de deasupra

Buna seara.
As vrea sa stiu cui ma pot adresa daca vecinii de deasupra tropaie / trantesc/ alearga/ merg pe role ... nu inteleg ce fac, in fiecare zi si mai ales in fiecare seara, pana la ore precum acestea (22-23).
Se poate suna la Politie?
Multumesc.
Danutz26 a scris:

cheama politia,dupa amenda nu mai alearga nimeni

politia nu da amenda doar pentru asta ! in plus daca chemati politia si se intampla sa vina chiar intr-un moment de liniste , veti avea dumneavoastra de dat explicatii....