Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... transfer intr-o unitate
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

transfer intr-o unitate

Rog mult sa-mi spuneti unde ma pot adresa in cazul in care in unitatea in care lucrez sunt suprasolicitata fizic si psihic si obligata sa suplinesc o functie ptr care eu nu sunt specializat(a).
M-am adresat vechii unitati in care am lucrat, dar am fost refuzat, apoi sefilor superiori, in conditiile in care la actualul loc de munca m-am si imbolnavit. Si in acest caz am fost refuzat.
Mentionez ca lucrez intr-o unitate tip penitenciar .
Va multumesc :)
Cum adica esti obligata? Tu trebuie sa faci ceea ce este scris in fisa postului.