Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... contabilitate second
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

contabilitate second

Cum se tine contabilitatea la un pfa cu activitate second haine
Se face receptia marfii, in urma unui proces verbal de primire marfa, registru incasari si plati,raportul de gestiune(periodic)iar la sf de an registrul de inventar!