avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 791 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general PFA
Discuție deschisă în Contabilitate în general

PFA

buna seara!

In cazul in care sunt PFA contabilitatea o pot tine eu sau am nevoie de un contabil autorizat?
Cel mai recent răspuns: Smart Contab Expert S.R.L. , Contabil 18:14, 18 Februarie 2009
Nu sunteti obligat sa aveti un contract cu un contabil autorizat, decat daca nu va descurcati .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Activitate pe pfa ameliagagriela ameliagagriela Buna ziua! Am infiintat un pfa in mai 2014, dar nu am realizat venituri prim el. Am ramas fara loc de munca in aceasta luna si va intreb: 1. trebuie sa inchei ... (vezi toată discuția)
Doresc sa imi fac o firma micuta cu profil de vanzare telefoane dany_mihai dany_mihai buna seara,ma numesc Mihai,si as dori sa imi deschid o mica firma cu profil de vanzare telefoane. acum am mai multe intrebari,tinand cont ca sunt la inceput si ... (vezi toată discuția)
Pfa - cheltuieli deductibile karmen_olaru karmen_olaru Am o mare rugaminte: poate cineva sa-mi explice daca este corect ca, in cazul unei PFA, toate cheltuielile legate de intretinerea propriei locuinte (curent, ... (vezi toată discuția)