Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... magistratura
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

magistratura

vreau sa ma inscriu la examenul din martie 2009 si nu sunt sigura unde sa fac aplicatia, la judecator sau la procuror.dupa parerea voastra, unde credeti ca se vor inscrie mai multi, in functie de nr.de locuri? mersi
buna!
sunt consilier juridic la un notariat de 7 ani. sincer, vreau sa intru in sistem. multi se transfera,dupa aceea. mersi mult, ca mi-ai raspuns.
e cazul anka sa faci o incercare macar; oricum bafta
mersi mult! sigur, voi da acest examen.
Cum a fost la examen? Ai luat?