Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... despre asigurare
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

despre asigurare

am avut un accident minor si nu am asigurare ,politia mi-a luat talonul,cum il pot recupera de la politie?am despagubit persoana in cauza,va multumesc.
Dale spaga
pertonela a scris:

am avut un accident minor si nu am asigurare ,politia mi-a luat talonul,cum il pot recupera de la politie?am despagubit persoana in cauza,va multumesc.

Foarte simplu, facand asigurare.