Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... dosar raspundere delictuala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

dosar raspundere delictuala

Va rog sa ma lamuriti intr-o speta :

-Am fost dat in judecata intr-un dosar de raspundere delictuala . Pe fond s-a dat pronuntare prin respingerea actiunii reclamantului . Acesta a facut apel , s-a judecat apelul si s-a respins ca nefondat . In comunicarea primita se specifica : apelul a fost respins cu termen de 15 zile pentru contestare . Se mai judeca iar acest caz ? Multumesc anticipat pentru raspuns .

Cu stima
Va multumesc ptr. toate lamuririle . Mi-ati dat exact toate detaliile .
Cu stima