Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Scutire la plata a taxei judiciare de timbru
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Scutire la plata a taxei judiciare de timbru

Buna ziua,
Am inteles ca ma pot adresa Curtii de Apel in vedrea scutirii la plata a taxei judiciare de timbru pentru creante inregistrate. Avem situatii situatii similare?
Da puteti si solicitati sprijin de ajutor judiciar.
Chiar daca sunt instututie bugetara?