Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cum rezolv cu actul de mostenitor
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cum rezolv cu actul de mostenitor

ideea e ca in noiembrie am terminat cu procesul timp in care eu i-am tot spus avocatului ca am testament pe acest imobil dar el a zis ca nu conteza.acum notarul mi-a zis ca trebuia sa arat testamentul si sa specifice in hotarare ce cota are fiecare
Daca mai sunteti in termen promovati caiile de atac sau o revizuire in caz contrar