Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 SEF SERVICIU VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

SEF SERVICIU VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA

Sint angajat pe aceata ocupatie,ma poate ajuta cineva cu salarizarea in acest domeniu, va multumesc
explicati mai pe indelete ce va intereseaza
Vedeti:
- Ordonanta nr. 10/2008 privind nivelul salariilor de baza si al altor drepturi ale personalului bugetar salarizat potrivit Ordonantei de urgenta a Guvernului nr. 24/2000 privind sistemul de stabilire a salariilor de baza pentru personalul contractual din sectorul bugetar si personalului salarizat potrivit anexelor nr. II si III la Legea nr. 154/1998 privind sistemul de stabilire a salariilor de baza in sectorul bugetar si a indemnizatiilor pentru persoane care ocupa functii de demnitate publica, precum si unele masuri de reglementare a drepturilor salariale si a altor drepturi ale personalului contractual salarizat prin legi speciale .... pentru personalul bugetar
sau
- OG nr.6 din 24 ianuarie 2007 privind unele măsuri de reglementare a drepturilor salariale şi a altor drepturi ale funcţionarilor publici până la intrarea în vigoare a legii privind sistemul unitar de salarizare şi alte drepturi ale funcţionarilor publici, precum şi creşterile salariale care se acordă funcţionarilor publici în anul 2007 , cu modificarile si completarile ulterioare, ... pentru functionarii publici