Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii obiectiuni la raportul de expertiza contabila judiciara
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

obiectiuni la raportul de expertiza contabila judiciara

Buna ziua
Va rog sa-mi spuneti din practica dumneavoastra judiciara daca dupa termenul fixat de instanta pentru studiul expertizei de catre parti mai pot depune obiectiuni?
Am calitatea de parat iar la termenul fixat nu au fost depuse obiectiuni, raportul de expertiza a fost primit de un alt serviciu din cadrul institutiei.
Va multumesc.
Din pacate pentru dvs, NU !