Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Apel la sentinta de divort
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Apel la sentinta de divort

Sentinta de divort este atacata prin apel in termenul legal de 30 de zile de la data comunicarii.Noroc ca am vazut asta in portalul MJ.Ce urmeaza acum?Am nevoie de avocat sau ma pot reprezenta singur?Ce cheltuieli implica?
danababei, utilizator
daca nu dvs. ati depus sau nu veti depune cererea de apel nu aveti nicio tx.
sc vox legis corp srl, Consilier juridic