Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Copiere dosar - cerere, locul depunerii, durata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Copiere dosar - cerere, locul depunerii, durata

Am depus o plangere la Parchetul de pe langa Curtea de Apel care s-a solutionat cu NUP. Am depus plangere impotriva rezolutiei de NUP la Curtea de Apel, insa plangerea mi-a fost respinsa si solutia de NUP mentinuta.
Am inteles ca in prezent dosarul se afla la Curtea de Apel, cum procedez ca sa-l xeroxez pe tot ? Banuiesc ca trebuie sa depun o cerere de fotocopiere, unde o depun, cat dureaza, care sunt pasii ?
Multumesc.
Multumesc frumos pentru ajutor.