avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1829 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Copiere dosar - cerere, locul depunerii, durata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Copiere dosar - cerere, locul depunerii, durata

Am depus o plangere la Parchetul de pe langa Curtea de Apel care s-a solutionat cu NUP. Am depus plangere impotriva rezolutiei de NUP la Curtea de Apel, insa plangerea mi-a fost respinsa si solutia de NUP mentinuta.
Am inteles ca in prezent dosarul se afla la Curtea de Apel, cum procedez ca sa-l xeroxez pe tot ? Banuiesc ca trebuie sa depun o cerere de fotocopiere, unde o depun, cat dureaza, care sunt pasii ?
Multumesc.
Cel mai recent răspuns: eder , utilizator 19:43, 22 Martie 2013
Multumesc frumos pentru ajutor.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Strategie ...ca incompetenta ..este !!!????? ion-alin ion-alin ....avand calitatea de reclamant intr-un dosar penal la Parchetul de pe langa Curtea de Apel , in care s-a dat o rezolutie....NUP ..normal (traim in tara ... (vezi toată discuția)
Procurorul ierarhic are termen? danaa1 danaa1 Buna seara, Apelez din nou la voi stimati forumisti,pentru a ma ajuta cu explicatia legilor. Situatia este in felul urmator: 1) Depun o plangere la ... (vezi toată discuția)